Menü
[]
1 Step 1
Özel Direksiyon Dersi Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Ad SoyadTam Adınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Hangi Araçla Eğitim Almak İstersiniz ?Bizim aracımızla mı kendi aracınızla mı eğitime katılmak istersiniz
Vites Tercihi ?Nasıl bir araçta direksiyon eğitimi almak istersiniz ?
Ehliyetiniz Var mıHali hazırda bir ehliyete sahip misiniz ?
Previous
Next

<< Özel Direksiyon Dersleri Hakkında Bilgi Almak İçin Formumuzu Doldurun

Özel direksiyon derslerine kimler katılıyor?
Tecrübeli, tecrübesiz, yeni ehliyet almış, her yaştan insanlar eğitimlerimize katılmaktadır.
Direksiyon kursu can güvenliği için önemli. Direksiyon eğitimini çok iyi bir direksiyon firmasından alın.
Bayan direksiyon hocası tercih edilmesinin nedeni: direksiyon dersinde rahat davranmak , bayan olsun kendimi rahat hissederim gibi düşünceler, sadece bayan hoca ile çalışmak isterim erkek hoca ile rahat çalışamam gibi düşüncesi olanlara bayan hoca ile düz vites otomatik vites direksiyon dersi verilir.
Direksiyon eğitimi alırken deneyimli direksiyon hocası seçilmeli. Her meslekte olduğu gibi tecrübeli eğitimciler her zaman aranmaktadır. Tüm kadromuzdaki öğretmenler en az 10 yıl tecrübesi olan ileri derecede araç kullanım bigisine sahip kişilerdir.
Özel direksiyon dersi hızlı ögretim programıyla kısa sürede Afyonkarahisar trafiğine hazırsınız. İsteyen kursiyerlere kendi arabanız ile direksiyon kursu imkanı.

Özel Direksiyon dersi alması gereken kişiler kimlerdir ?

Ehliyetini yeni alanlar, iş başvurusu yapacaklar, ailedeki kişilerden araba kullanmayı öğrenemeyenler, trafik korkusu olanlar, acemi sürücüler, direksiyon sınavına hazırlık yapanlar mutlaka ders almalı.

Özel direksiyon dersi, pistte ya da yoğun trafikte direksiyon hocaları eşliğinde alınmalı.

DİREKSİYON DERS SAATİ : direksiyon dersi, 60 dakikalık süreden oluşur. 1 günde en az 2 saat direksiyon eğitimi verilmektedir.

Sürücü adayları, şehirçi trafikte araç kullanmak, tecrübe ister. Bu nedenle özel direksiyon eğitimialmanız gerekebilir.

Sürücü kursundan ehliyet aldınız ancak araç kullanma bilgisi zayıf ve trafikte araba kullanamıyorsanız, özel direksiyon eğitimi alarak kısa sürede araç kullanmaya başlayabilirsiniz.

Direksiyon kursu fiyatları cazip ödeme fırsat ve avantajları kaçırmayın.

Afyonkarahisar trafiğinde eğitim almadan araç kullanmak zor mu?

Araçların birbirine çok yakın olması, takip mesafesi ayarı, karmaşık yol yapısı, bağlantı yolları, yoğun trafik ve boş yolların az olması gibi nedenler iyi sürücü olmayan herkesi zorluyor. Afyon trafiğinde özel direksiyon dersi almadan araç kullanmak çok zor. Bu sebepten yoğun şekilde direksiyon eğitimi veriliyor. Direksiyon dersi fiyatları, kampanya fırsatları kaçırmayın.

Güvenlik önlemleri alınmış, çift fren tertibatlı, resmi kayıtlı, yasal araçlarla trafiğe hazırlanın. Direksiyon dersi vermek, teknik bilgi ve deneyim ister…! Keyifli sürüşler.